Gminny Ośrodek Kultury w 2022 roku pierwszy raz od czasu pandemii przygotował pełna ofertę dla dzieci i młodzieży. Zapisało się około 90 uczestników w wieku od 5 do 14 roku życia. Przybyły do nas również dzieci od 3-4 lat wraz ze swoimi opiekunami.

Każdy miał możliwość wybrać zajęcia wedle swego zainteresowania i dostosowane do wieku. Były warsztaty filmowe, plastyczne, sportowe, muzyczno-wokalne, kreatywne - lego, taneczne, kulinarne. Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia PÓŁKOLA - WYGINAM ŚMIAŁO CIAŁO, KARNAWAŁ WALENTYNKOWY, WARSZTY MUZYCZNO-WOKALNE i WARSZTATY KULINARNE, w którym uczestniczyło od 35- 55 dzieci.

Na pozostałe zajęcia przychodziło od 15 - 25 osób. Część tych zajęć, które zostały wprowadzone na feriach, będzie miało swoja kontynuacje w ofercie na 2022 rok. Śledźcie nasza stronę internetowa i konto na FB. Przychodźcie do GOK-u, aby razem dzielić się swoimi twórczymi pomysłami i atmosferą "domu"!! Bo GOK to nasz wspólny DOM!! GOK w Nowym Żmigrodzie.

SERDECZNIE DZIEKUJEMY wszystkim rodzicom za zaufanie i pomoc, którą zostaliśmy wsparci w tym czasie. Dziękujemy dzieciom i młodzieży za mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy! DZIEKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!!!

Zdjcia www.NowyZmigrod24.pl