Jedyna Taka Noc: Koncert Scholi Parafialnej w Nowym Żmigrodzie

Koncert, będący pożegnaniem z okresem Bożego Narodzenia, wypełniony był kolędami i pastorałkami, które rozbrzmiewały w sali, niosąc ze sobą niezwykłą atmosferę wspólnoty i radości. Uczestnicy mieli okazję delektować się pięknem tradycyjnych pieśni świątecznych, które przenosiły ich w magiczny świat świąt.
Po zakończeniu koncertu nadszedł czas na wzruszające pożegnanie. Sylwia Łącka, serce i dusza scholi, która związana była z nią przez 14 lat, prowadziła scholę z pasją i zaangażowaniem, stanęła przed swoimi wiernymi towarzyszami muzycznymi, by podziękować im za wspólne lata i pożegnać się z nimi. Jej wkład w rozwój scholi oraz niezliczone godziny poświęcone na przygotowania do koncertów zostaną na zawsze zapamiętane przez członków zespołu i całą społeczność.
Członkowie scholi oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Dominika Jędrzejczyk-Wielgosz nie zawiedli w swoim wyrazie wdzięczności. W podziękowaniu za lata poświęcenia, oddania i inspiracji, wręczyli Sylwii prezent oraz kwiaty, symbolizujące wdzięczność i szacunek za jej pracę.
Koncert Scholi Parafialnej w Nowym Żmigrodzie nie tylko przyniósł radość i wzruszenie, ale także stanowił piękne wyrażenie wdzięczności i pożegnanie dla jednej z jej najważniejszych postaci. Jednak mimo pożegnania, duch wspólnoty i pasja do muzyki pozostaną na zawsze w sercach członków scholi oraz wszystkich, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu.